Bezpłatne warsztaty DoThings

Zapraszamy wszystkich małych inżynierów na bezpłatne warsztaty

„Digital Kids – Zaprogramuj misję na Marsa!”

Razem wystartujemy w kosmos i jeszcze dalej.

STWORZONE BY WYZWALAĆ KREATYWNOŚĆ

Wiele godzin zabawy, blisko 1000 zadań o coraz wyższym poziomie trudności, szereg wymagających kreatywności wyzwań i dziesiątki kolorowych, papierowych kart, które pasują do siebie jak kawałki układanki. DoThings to genialna zabawa i nauka dla każdego dziecka.

NOWOCZESNY PROGRAM EDUKACYJNY DLA NAJMŁODSZYCH

Nowoczesne gry odgrywają ważną rolę w procesie nauczania i uczenia się, tworzą środowisko, gdzie dzieci eksperymentują, rozwiązując wspólnie problemy. Nawet jeśli w przyszłości nie staną się programistami, podstawowa znajomość pojęć programowania pomoże im rozwiązywać problemy w innych dziedzinach, rozwinie ich umiejętności twórczego myślenia.

KAŻDY MOŻE PROGRAMOWAĆ

W grze nie jest potrzebna nawet podstawowa znajomość pojęć programowania. W cały świat robota i środowisko podstaw programowania wprowadza wyjątkowy samouczek. Aplikacja DoThings oraz karty zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić rozwiązywanie zadań nawet najmłodszym.

JAK TO DZIAŁA

Do realizacji lekcji podczas której uczniowie rozwiązują zadania z wybranych dwóch poziomów gry niezbędny jest zestaw składający się z tabletu i kompletu kart. Zestaw taki zapewniają prowadzący. Uczniowie mogą również w domu pobrać z Internetu karty, z których można samemu skleić karty do zabawy. W klasie uczniowie pracują w 5 zespołach po max. 3 osoby na jednym zestawie.

Po wykonaniu zadania odblokowana zostaje kolejna plansza/poziom.

DoThings – innowacyjny program nauki kodowania

Gra edukacyjna DoThings:

Warsztaty organizujemy w każdym większym mieście lub Twojej szkole po zebraniu grupy m.in. 10 osób.

Stań się ekspertem w pisaniu algorytmów. Dowiedz się więcej…