Doradztwo zawodowe

Od lat prowadzimy doradztwo zawodowe dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wyposażyliśmy naszych doradców zawodowych w 33 multimedialne informacje o wybranych zawodach, które są dostępne z poziomu platformy e-learning. Nie ma znaczenia, czy spotykasz się z naszym doradcą w biurze, w placówce oświatowej, czy u siebie w domu, materiał jest zawsze dostępny. Na multimedialną informację o zawodzie składa się: tekst z kluczowymi informacjami o czynnościach zawodowych, sposobie zdobycia określonego zawodu, niezbędnych umiejętnościach do jego wykonywania, ścieżkach kształcenia, interaktywne grafiki i animacja przedstawiająca aktualną sytuację pracowników w danym zawodzie, krótkie audiobooki - rozmowy ze specjalistami z danej branży/zawodu.

Postaramy się, aby ta lista możliwie szybko się rozwijała. Wiemy, jakie znaczenie ma wybór zawodu dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. To decyzja, która może zaważyć na dalszych losach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi doradcy zawodowi dysponowali pełną wiedzą i intersującymi narzędziami zawodoznawczymi, które pomogą w tych trudnych wyborach. Informacje o zawodach, rozmowy z ekspertami z danej branży, wirtualne wizyty w zakładach pracy, to duże wsparcie dla wiedzy teoretycznej, która jest najczęściej spotykaną w placówkach oświatowych.

Aktualności 2019.08.20

Z przyjemnością informujemy, że lista multimedialnych informacji o zawodach została rozszerzona o kolejne 30 zawodów, łącznie mamy ich 63!

Zaktualizowana lista multimedialnych informacji o zawodach: